Дерадянізація

Реакційність української влади набирає оберти з кожним днем! Теперь у законодавстві не буде згадувань «про перемогах Великої Жовтневої соціалістичної революції» Не буде прагнення втілювати в життя «ленінські ідеї побудування комуністичного суспільства»

Тобто наша влада прагнула побудувати комунізм? Що за маячня? Але ця маячня перекреслює усі досягнення робітників й робітниць, які будували ДніпроГес, працювали в шахтах, й незважаючи на сталінську деформовану державу прагнули до майбутнього.

Коротко кажучи, цей закон, не лише встановлює реакційні стандарти й норми, але й змінює Трудовий кодекс, Житловий и кодекс про адміністративні проступки. У воєнний час, коли легітимність влади майже на найвищому рівні такі закони відчиняють двері до пригноблення робітників ще більше

Тягар відповідальності кожного працівника зростає, шанс штрафування, ігнорування виробничих травм, та конфлікти з керівництвом будуть замовчуватись, вже не кажучи про зміни у 8-годинному робочому дні.

Більшість українських мас сприймає комунізм, як прикриття російському імперіалізму. Це викликано експлуатацією кремлівською клікою радянської символіки, то що, але дійсний марксизм немає нічого спільного зі сталінським відродженням чи російським імперіалізмом. Дійсні революційні марксисти завжди виступали проти всякого насилля над націями та їх пригноблення. Саме Ленін дав право на самовизначення народам, проводив політику коренізації, що сприяла свободному розвитку культури, але сталінські депортації, сталінський тост «за руський народ» та в цілому сталінська політика по національному питанню, має дуже мало спільного з політикою більшовиків. Сьогодні революційний марксизм ні в якому разі не стане підтримувати російський імперіалізм.

Дискредитиваному в їх очах марксизму українці, як альтернативу, обирають український націоналізм. Ми вже бачили, як українські націоналісти фінансувалися, то заходом, то олігархами та прислужували їх інтересам. Український націоналізм не є дійсною альтернативою для українців, тому що вся історія українського націоналістичного руху є історія служби крупним олігархам та впливовим чиновникам. 

Тільки дійсна революційна програма марксизму та солідарність робітників здатні виконати дійсні потреби українського робітничого класу, як звільнення з під влади імперіалізму, олігархів та чиновників. Дійсний корінь проблеми полягає в матеріальних економічних відносина та українці  розчарувалися в помаранчевому майдані, Євромайдані та виборах 2019. Народ має це зрозуміти. Вже багато разів ми міняли президентів та чиновників, курси на взаємодію з різноманітними країнами, але це ніяк не міняло бідність більшості населення, гнилу політичну систему, що заснована на пануванні олігархів. Поки в крупних імперіалістів та олігархів залишається їх капітал, що дає їм можливість заробляти прибуток на бідності більшості населення та підкупляти політиків, проблема олігархії, імперіалізму та війни вирішена не може бути.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *